Про вікна

Чому ж все-таки дерев'яні вікна, запитаєте Ви?

А ми зараз розповімо...

Насправді, дерев’яні вікна, звичайно, мають ряд переваг! І перше з них це справді краса.

Дерев’яні євровікна прикрасять собою екстрер’єр будівлі, так і його інтер’єр. Завдяки широкій колірній гамі і величезній кількості варіантів фарбування (комбіноване фарбування, штучне старіння деревини, кракелюр, патування та різні спец. ефекти, які зараз дуже активно впроваджуються дизайнерами) вони ідеально впишуться в будь-який дизайн, чи то такий актуальний зараз LOFT, чи вічно молодий Hi-Tech, чи сама ніжність від Провансу, чи завжди актуальна Класика, тощо, тощо.

Крім того, у кімнаті з дерев’яними вікнами відчуття тепла та затишку виникає само собою.

Дерево – це матеріал, який не завдає шкоди людині під час експлуатації. Дерев’яні вікна позбавлені такої вади, як повна герметичність. Завдяки мікропорам деревина не перешкоджає природному повітрообміну навіть при закритих вікнах, що сприяє створенню сприятливого мікроклімату. Дерево також є природним регулятором вологості повітря, вбираючи надлишки водяної пари і виділяючи їх назад, коли повітря стає сухішим.

Завдяки такій властивості, пліснява та грибок ніколи не з’являється в будинку чи квартирі з дерев’яними вікнами.

Профіль дерев’яного вікна однорідний – це клеєний масив дерева. Деревина є відмінним утеплювачем тому дерев’яні вікна здатні витримати перепади температур від -50⁰С до +50⁰С не вдаючись до жодних хитрощів, що дорожчають віконну конструкцію. Так як теплопровідність у дерева дуже низька, в дерев’яних рамах неможливе виникнення «містків холоду» (елементи конструкцій з підвищеною теплопровідністю, що призводять до значної втрати опалювальних приміщень), а це виключає і виникнення конденсату. А ще, завдяки низькій теплопровідності, навіть за великої різниці температур зовні і всередині приміщення дерев’яні вікна не промерзатимуть.

Природна пористість дерева дозволяє змінюватися геометричним розмірам без порушення цілісності конструкції. Такі зміни відбуваються при перепадах температур і неозброєним оком не видно. Але на цілісність виробу, включаючи склопакет, вони можуть вплинути.

Євробрус практично позбавлений дефектів, властивих натуральному дереву, тому вікна, виготовлені з нього можуть простояти від 50 років і більше. Сучасні конструкції, якісна обробка, сучасна фурнітура та склопакети гарантують надійність та довговічність дерев’яних євровікон. На сьогоднішній день також вирішені проблеми довговічності та стійкості лаків та фарб. Лакофарбові матеріали, що виготовляються на водній основі, є надстійкими і не «запечатують» пори, що не заважає повітрообміну, про необхідність якого ми говорили вище. Вони зберігають свої відтінки навіть за тривалого впливу ультрафіолетових променів. А найуразливіші місця захищені алюмінієвими водовідливами Gutmann.

Але, навіть у разі механічного пошкодження дерев’яного євровікна, його можна відремонтувати, відновити, реставрувати, зрештою. Дерево – пластичний матеріал, лакофарбове покриття на ньому можна відновити без особливих проблем.